Potrawy regionalne - najsmakowitszy portal w sieci
Potrawy regionalne - najsmakowitszy portal w sieci
Pliki cookies
Aktualności (ostatni kwartał)
Specjały
Przepisy i receptury
Przyprawy
Poradnik Babci Aliny
    Przepisy Babci Aliny
    Rady dla Ciebie
    Rady dla domu
    Sennik Babci Aliny
    Za progiem marzeń
Gwarzenie przy warzeniu
Ćwierkanie na tapczanie
Wierszowane jodło
Pokochajmy chwasty
Zioła
Miody
Wody mineralne
Wokół kuchni i stołu
Obyczaje
Rękodzieło
Biblioteczka
Na wesoło
Rozmaitości
Do pobrania
Redakcja
Potrawy regionalne - najsmakowitszy portal w sieci
LISTA PRODUKTÓW TRADYCYJNYCH
BIBLIOTECZKA PDF
KUCHNIA WROCŁAWIA

SNY O WŁOSACH.


Włosy w naszych snach są zazwyczaj symbolem umysłowej aktywności.
Sny o włosach będą miały pro­roczy charakter tylko wtedy, gdy nie będą wynikały z naszych osobistych przemyśleń, przeżyć, rozmów i spostrzeżeń. I tak gdy dziewczyna, mająca kłopoty z włosami, które od pewnego czasu wypadają, posta­nowi ściąć je na krótko, mając właśnie sen o wypa­daniu włosów i obcięciu ich może być pewna, że sen ten nie ma żadnego symbolicznego znaczenia, jest tylko wynikiem jej przeżyć i przemyśleń.
- A A A +
Drukuj Drukuj
 E-mail  E-mail
RSS RSS
Jeśli śnisz, że czeszesz włosy, znaczy to, że postano­wiłeś uporządkować swoje myśli i właśnie czynisz to we śnie, bo pracuje Twoja podświadomość. Zapewne po obudzeniu się odniosłeś wrażenie, że sprawy, które jeszcze wczoraj wydawały się nie do rozwiązania, dzisiaj już nie są takie trudne.

Jeśli śnisz o tym, że myjesz włosy, zapewne uda Ci się uwolnić od nękających Cię, wręcz zatruwających każdą chwilę myśli, być może od jakiejś idei, która ograniczała Twoje swobodne myśli, a nawet działania.

Mężczyzna, który nosi krótkie włosy, a we śnie widzi siebie z długimi włosami, powinien zwrócić uwagę na to, czy jego sposób rozumowania nie jest nazbyt kobiecy.

Kobieta, która widzi siebie we śnie z bardzo krótki­mi włosami, wręcz ostrzyżonymi „po męsku", powinna się zastanowić, czy nie nabywa zbyt wielu cech męs­kich w sposobie rozumowania i zachowania. Trudno w dzisiejszych czasach dzielić rozumowanie na typowo męskie i typowo kobiece, bo jest ono albo rozsądne, albo nie, bez względu na płeć, dlatego sen taki należy raczej tłumaczyć jako ostrzeżenie przed utratą kobiece­go uroku, zwanego niegdyś żeńskim magnetyzmem.

Sen o utracie własnych włosów może oznaczać utra­tę niezależności, jakąś chorobę albo inne zmartwienia.

Jeśli widzisz we śnie, że siwiejesz
, może to ozna­czać, że Twój sposób rozumowania jest zbyt przesta­rzały jak na dzisiejsze czasy. Sen taki jest czasem zapo­wiedzią choroby kogoś z krewnych albo przyjaciół.

Sen, że posiwiałeś w ciągu jednej nocy, ale twarz Twoja pozostała młoda i bez zmarszczek, może być za­powiedzią smutków i jakichś rodzinnych kłopotów.
Jeśli sen taki ma młoda dziewczyna, może on zapo­wiadać utratę ukochanego albo kłopoty wynikające tylko z nierozważnego jej postępowania.

Jeżeli śnisz, że siwieje Ci jeden kosmyk włosów i na­stępnie wypada, możesz mieć kłopoty osobiste i czekają Cię rozczarowania.

Jeśli śnisz o tym, że Twoje włosy są zmierzwione i poplątane, znaczy to, że Twoje życie skomplikuje się, bądź będziesz mieć kłopoty w pracy albo w interesach. Być może nie będzie się układać Twoje małżeństwo.


Babcia Alina


Foto:  archiwum.
© Elżbieta Lechowicz 2011. All rights reserved.
© JM Media 2011. All rights reserved
.
 
Wróć ...
Napisz komentarz
  • Prosimy o komentarze odpowiadające tematowi newsa.
  • Personalne odniesienia do autorów artykułów i innych komentarzy będą usuwane.
  • Prosimy nie dodawać w komentarzach odnośnikow do swoich stron WWW. Takie komentarze również będą w całości usuwane.
  • Komentarze pozostawiane przez anonimowych, niezarejestrowanych użytkowników ukażą się na stronie dopiero po zaakceptowaniu przez moderatora.
Autor:
Komentarz:
TŁOCZNIA OWOCÓW PAWŁOWSKI
MELBA ZAPRASZA
EDYTA SZAST ZAPRASZA...
FESTIWAL ŚLĄSKIE SMAKI
KALENDARZ' 2017